правила прийому до закладу освіти

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до гімназії. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. 

Заклади загальної середньої освіти (ЗЗСО) мають доступ до наступного функціоналу: особистий кабінет по обробці заявок; налаштування відображення закладу загальної середньої освіти на порталі; відображення точного місцезнаходження закладу освіти на мапі; можливість вказувати спроможність закладу на прийняття дітей у перший клас та багато іншого.

Органи управління освітою мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих ЗЗСО.

Інструкція для батьків та Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти


До уваги батьків майбутніх першокласників

з числа внутрішньо перемішенних осіб!

 

Згідно з Листом МОН України від 16.04.2022 р. №1/4202-22 та у зв’язку із запровадженням воєнного стану діти внутрішньо переміщених осіб зараховуються до 1 класу на підставі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідки про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист. У разі відсутності копії свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти, діти зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.

 Адміністрація


Правила прийому першокласників

До заяви про зарахування дитини до 1 класу необхідно надати наступні документи:

  Заяви, звернення можна подавати на електронну пошту школи: izm_sh_14@i.ua  або реєструватися за посиланням https://school.isuo.org/43-31.03-прийом у 1клас.doc