Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами

«Інклюзивне навчання» –  це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей. (Концепція розвитку інклюзивної освіти. Наказ МОН від 01.10.2010 р. №912).

Інклюзивне навчання означає, що всі учні можуть навчатися в школах за місцем проживання, в загальноосвітніх класах, в яких в разі необхідності їм буде надаватися підтримка як у навчальному процесі, так і з перепланування школи, класів, програм і діяльності з тим, щоб всі учні без виключення навчалися і проводили час разом.

Станом на 1 вересня 2023 року у закладі відкрито 5 класів з інклюзивною формою навчання, у яких навчається 8 учнів з ООП;

З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителя, практичний психолог, соціальний педагог, вчитель фізичної культури.

Для дітей з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Організовано додаткові освітні послуги:

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами: