Козацький фестиваль

У рамках  декади  патріотичного виховання в Ізмаїльській   гімназії14  було  проведено "Козацькі забави". Мета цього  заходу згуртувати дітей, навчити бути справжніми джурятами, готовими до будь-яких випробувань. Цього року в конкурсі брали участь учні 5-9 класів.  10 роїв спробували свої сили  в  змаганнях з армреслінгу, перетягування канату, піонерболу, проходження смуги перешкод, спортивної естафети, приготування та презентації козацької страви. Суддями цих змагань виступили вчителі гімназії та гості: офіцер з організації дозвілля капітан Ольга Василівна Соколюк-Вавілкіна, головний інспектор Ізмаїльського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області лейтенант служби цивільного захисту Наталія Гошкодер, інспектор зі зв'язків з громадськістю патрульної поліції Ізмаїла, старший лейтенант поліції Бочковарь Іван Георгійович, інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського районного відділу поліцї, лейтенант поліції Анчева Лариса В'ячеславівна.

Під час заходу проводилися інструктажі з техніки безпеки.

Приємною несподіванкою стала поява коней на нашому шкільному майданчику та виконання трюків нашими учнями.

Свято вдалося. Всі отримали гарний настрій та море приємних вражень.

1 жовтня Україна вперше відзначить у нову дату День захисників і захисниць України. Усіх, хто б’ється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України.

Цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців. Вони билися заради нас, щоб ми могли вільно жити.

1 жовтня 9 година ранку – це час, коли вся країна зупиниться: усі міста, машини, люди у хвилині мовчання аби віддати шану всім, хто загинув, боронячи нашу країну. Запрошуємо всіх зупинитися, щоб мовчанням вшанувати світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність пам’яті про наших полеглих захисників і захисниць. Ми ніколи не забудемо їхню самопожертву.

Герої не вмирають!

паспорт.pdf