Електронна реєстрація в заклади загальносередньої освіти

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

Заклади загальної середньої освіти (ЗЗСО) мають доступ до наступного функціоналу: особистий кабінет по обробці заявок; налаштування відображення закладу загальної середньої освіти на порталі; відображення точного місцезнаходження закладу освіти на мапі; можливість вказувати спроможність закладу на прийняття дітей у перший клас та багато іншого.

Органи управління освітою мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих ЗЗСО.