Матеріальне технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад «Ізмаїльська гімназія №41 з початковою школою Ізмаїльської міської ради» розміщений в будівлі загальною площею 3680 м2, , проектна потужність установи – 625 учнів.

12 грудня 1879 року, у передмісті Ізмаїла Копана Балка відкрилося Приходське училище на вулиці Копанабальській (зараз Нахімова) при церкві Івана Златоуста у власному будинку засновника навчального закладу. Їм був почесний блюститель Костянтин Анастасович Сандулов. Приходське училище на вулиці Копанабальській стало однокласним з 4 – річним терміном навчання міським, тобто Ізмаїльським училищем.

З 1907 року училище називалося другим приходським Ізмаїльського уїзду Бессарабської губернії з першим класом.

В 1916 році це було однокласне Копанобальське училище. Класи змішані; навчались 4 роки, число навчальних днів 185, приміщення – власне, розмір училищної садиби 389 в квадратних саженях. За свідченнями офіційних документів навчання велося на румунській мові.

Незаможні діти, що навчалися в училищі  Копаної Балки, отримували верхній одяг, брюки взуття, сорочки, сукні. Активну участь в житті школи брали місцеві жителі: відкривали буфети та їх фінансували. Кошти виділяли і різні комерційні установи.

З 1940 року школа № 14 стала першою україномовною школою в місті Ізмаїл. Школа складалась з трьох будинків: два корпуси через дорогу один від одного (зараз вул. Українська). А третій – це корпус початкової школи, який знаходився далі по вул. Нахімова.

1944 р. була побудована семирічна школа №14 по вул. Нахімова. Працювала школа у дві зміни, займаючи при цьому два приміщення загальною площею 161.7 м2, до яких входило шість кімнат. Із них чотири кімнати для навчання. На початку 1945 року в школі навчалося 274 учня. До її складу входило 118 учнів російської національності; 165 учнів – української та 8 учнів – молдавської.

В 1949 році школа №14 стає семилітньою.

В 1957 році проведена реорганізація 7- літньої школи  в середню з українською мовою навчання.

У зв’язку з тим, що наша школа була україномовною, до неї приходять учні з приміських восьмилітніх шкіл для отримання повної  освіти (9-10 клас).

В 1958 – 1959 рр. для дітей, які проживають у сільській місцевості, в ЗОШ №14 організований інтернат на 25 ліжок, який був обладнаний м’яким і твердим інвентарем. Надавали допомогу шефи Судноремонтного заводу. У школі було завершено будівництво спортивного залу, придбано обладнання та наочність на 11 000 карбованців.

У 1977 році навчальний рік розпочався в новій сучасній двоповерховій споруді. Вулиця Нижньосадова, 5 а –  це тепер нова адреса школи.

Інформація про укриття

Загальна характеристика об’єкта:  підвальне приміщення, вбудоване в будівлю, загальна площа – 312,9 кв.м., загальний об’єм 682 куб.м.

Загальний стан об’єкта:  технічний – обмежено працездатний, санітарний – задовільний, загальний стан приміщень – чисті, сухі. Кількість входів – 1, входи не захаращено, захищено від атмосферних опадів. Природна вентиляція. У  наявності централізоване водопостачання, в наявності ємності для питної води. Є санвузли, стан санітарних приладів задовільний. Передбачена система централізованого опалення. Стан системи електропостачання задовільний.

З 22 навчальних приміщень 7 використовується для навчання учнів початкової школи, 12 – для навчання учнів 5-9 класів.

У закладі наявні:

·      1 кабінет інформатики;

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога,  медичний пункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, бухгалтерію, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, бібліотека.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кабінетах, класними дошками.

У закладі працює 1 кабінет інформатики (№17). У кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (9). Комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до Інтернету.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою:

Усього ПК та ноутбуків у закладі - 42

Із них:

Робочі місця учнів в кабінетах інформатики - 9

Робоче місце учителя інформатики - 1

Робочі місця адміністрації - 5

У гімназії працюють 16 точок Wi–Fi точки доступу до мережі Інтернет.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Весттелеком» зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.